اقدامات قبل از لابیاپلاستی

مراقبت ها و اقدامات قبل از لابیاپلاستی

اقدامات قبل از لابیاپلاستی که نوعی عمل زیبایی بوده، بر روی لابیاها صورت می گیرد و با نام های دیگری همچون لبیاپلاستی نیز شناخته می شود شامل یکسری نکات و دستورالعمل ها می باشد که فرد برای دستیابی به نتیجه بهتر باید پیش از این عمل زیبایی انجام دهد.

برخی از افراد گمان می کنند که تنها هدف از انجام لابیاپلاستی زیبایی لبیاها و بهتر شدن ظاهر و فرم دستگاه تناسلی می باشد در صورتی که چنین نبوده و در برخی موارد افراد این جراحی زیبایی را برای خلاصی از مشکلاتی که بزرگی لبیاها در آن ها ایجاد نموده اند انجام می دهند. از جمله مشکلات ناشی از بزرگ بودن لابیاها می توان به ایجاد محدودیت در استفاده از برخی لباس ها و همچنین احساس درد در حین انجام ورزش هایی همچون دوچرخه سواری اشاره کرد.

چنانچه این عمل زیبایی توسط پزشکی متبحر و ماهر و به درستی انجام شود در بهبود فرم ناحیه ژنیتال و روابط جنسی و همچنین افزایش اعتماد به نفس افراد تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

به طور کلی تبحر متخصص زنان و همچنین همکاری بیمار در رعایت مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی را می توان به عنوان دو فاکتور مهم در رضایت بخش بودن نتیجه این عمل زیبایی معرفی کرد.

 

اقدامات قبل از لابیاپلاستی

 

اقدامات قبل از عمل لابیـاپلاستی چیست؟

در ذیل به تعدادی از مهم ترین و موثرترین نکات و دستوالعمل هایی که افراد باید پیش از لابیاپلاستی رعایت نمایند اشاره نموده ایم:

  • حدود 1 ماه پیش از لابیاپلاستی تست پاپ اسمیر انجام دهید. پزشک این تست را به منظور حصول اطمینان از ابتلای شما به عفونت های ژنیتال و واژینال انجام می دهد زیرا امکان انجام لابیاپلاستی در صورت ابتلای فرد به عفونت وجود ندارد. چنانچه نتیجه تست حاکی از ابتلای شما به عفونت باشد پزشک ابتدا اقدام به درمان عفونت نموده و پس از رفع کامل لابیاپلاستی را انجام می دهد.
  • فرد در صورت ابتلا به تبخال تناسلی باید موضوع را با پزشک خود مطرح نماید تا این زائده ها رفع شوند.
  • به منظور جلوگیری از بروز واکنش های آلرژیک افراد باید به مدت 1 تا 2 ماه پیش از لابیاپلاستی مصرف هرگونه کرم های سفید کننده حاوی هیدروکینون، لوسیون و پمادهای غیرضروری را قطع نمایند.
  • بهترین زمان برای انجام این عمل زیبایی چند روز پس از دوره عادت ماهیانه است پس در این زمان برای جراحی اقدام کنید.
  • آزمایشاتی همچون تست بارداری که پزشک برای تان تجویز می نماید را حتماً انجام دهید.
  • به مدت 1 هفته پیش از لابیاپلاستی اقدام به برقراری رابطه جنسی نکنید.
  • مصرف دخانیات و نوشیدنی های حاوی الکل را به مدت 2 هفته پیش از عمل قطع نمایید.
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
تماس با دکتر