تنگ کردن واژن

عمل تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ روشی ایمن ، غیر تهاجمی، موثر و نوین در جهت رفع گشادی واژن بوده و امروزه خانم های زیادی در سراسر جهان برای انجام آن به کلینیک های زیبایی و متخصصان زنان و زایمان مراجعه می نمایند. استفاده از لیزر مونالیزا تاچ علاوه بر رفع گشادی واژن منجر به لغزندگی واژن و درمان خشکی موجود در این ناحیه خواهد شد.

همچنین باید گفت که مشکل بی اختیاری ادرار و بسیاری مشکلات دیگر همچون سوزش و درد در حین برقراری رابطه زناشویی نیز با این مشکل قابل درمان می باشد.

 

تنگ کردن واژن

 

تنگ کردن واژن با لیزر چگونه انجام می شود؟

دکتر آرزو ناصحی ، متخصص زنان در تهران برای انجام این روش ابتدا با استفاده از ژل و پمادهای بی حسی اقدام به بی حس کردن ناحیه مورد نظر کرده و در مرحله بعدی دستگاه لیزر را به درون واژن وارد می کند.

اشعه لیزر حفره هایی را بر روی دیواره واژن به وجود می آورد، با این کار سلول هایی که سالم هستند شروع به ترمیم سلول هایی که تخریب شده اند کرده و به این ترتیب فرآیند کلاژن سازی بیشتر می شود. در نهایت دیواره های واژن سفت تر و واژن تنگ تر خواهد شد.

در رابطه با تعداد جلسات مورد نیاز برای تنگ نمودن واژن با لیزر باید بگوییم که تعداد جلسات به مواردی همچون جوابدهی بدن شخص به درمان بستگی داشته و از فردی به فرد دیگر متفاوت می باشد. همچنین باید گفت که استفاده از لیزر مونالیزا برای خانم هایی مناسب است که میزان گشادی واژن آن ها خیلی زیاد نبوده و دلیل اصلی بروز این مشکل در آن ها، کاهش کلاژن باشد.

مزایای رفع شلی واژن با لیزر نسبت به جراحی چیست؟

این روش دارای مزایای زیادی نسبت به جراحی می باشد که در ذیل به تعدادی از آن ها اشاره کرده ایم:

  • برای رفع شلی واژن با لیزر مونالیزا تاچ نیازی به ایجاد برش نبوده و به همین دلیل با انجام آن به عصب های ناحیه تناسلی آسیبی وارد نخواهد شد.
  • دوران نقاهت این روش بسیار کوتاه تر از روش جراحی می باشد.
  • فرد بعد از انجام این روش درد زیادی را متحمل نخواهد بود و تنها سوزش مختصری را تجربه خواهد کرد که برای رفع و تسکین آن می تواند از کمپرس سرد بهره بگیرد.
  • با انجام آن هیچ اختلالی در زایمان خانم ها ایجاد نخواهد شد.
  • با لیزر مونالیزا تاچ ورودی واژن بدون تغییر و دست نخورده باقی مانده و عمل تنگ کردن در عمق واژن صورت خواهد گرفت.
  • رفع شلی واژن با لیزر هزینه بسیار کمتری نسبت به روش جراحی دارد.
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
تماس با دکتر